Advertisement

Dla początkujących
Menu
Strona główna
Aktualności
Artykuły
Filmy i zdjęcia
Linki
Wyszukaj
Warszawa
Gdzie się wspinać?
Topo
Instruktorzy
Sekcje
Logowanie
climb.pl
szkoła językowa francuski hiszpański warszawa
Ankieta
Najlepsze skały w Europie:
Polska
Francja
Hiszpania
Włochy
Niemcy
inny kraj
nie lubię skał w Europie
Wszystkie ankiety
Stworzone dla:
Mozilla Firefox
feed image
Najnowsze
Aktualności Otwarcie Bloco!

Czytaj

W końcu zbliża się moment otwarcia pierwszej, prawdziwej bulderowni w Warszawie. Chwila wyczekiwana przez setki tysięcy wspinaczy ze Stolicy będzie niewątpliwie podniosła i wiekopomna. Impreza otwierająca odbędzie się 13 maja o 20. 

 

Komentarze (0)Czytaj
 
Aktualności Bulder w Warszafce?

Czytaj
Od jakiegoś czasu krążą plotki o nowym bulderze w stolicy. Niektórzy nawet twierdzą, że byli i widzieli miejsce, które ma odmienić wspinaczkowe oblicze Wawy.
Komentarze (3)Czytaj
 
Najczęściej czytane
Tagi
agama boulderfest bulder buw historia instruktor kotłownia kusztelak lublin początkujący polacy prowadzenie sekcja sprzęt tarnów transformator trening warszawa wdahu zawody ścianka 2007 2008 2009 2010
 Więcej tagów...
Profile
rajinx
czaka
Excalibur

CzytajNie wiemy, czy to najwyższa ściana wspinaczkowa na świecie, ale z pewnością jedna z najbardziej zdumiewających. Poznajcie wieżę Excalibur, którą można znaleźć w niewielkim miasteczku Groningen w Holandii.

Komentarze (5)Czytaj
 
Aktualności Nowa bulderownia

CzytajZapraszamy do nowej, największej boulderowni w Warszawie, ul. Płochocińska 65. Ponad 150 m2 powierzchni do wspinania, różne kąty, ogromna ilość możliwości, kampus, drabina Bachara i wiele innych udogodnień dla wspinaczy. Zróżnicowana powierzchnia i różnorodność chwytów.

Komentarze (2)Czytaj
 
Bali (odcinek 2)

Czytaj

Nasze poszukiwania lokalsów zaczęliśmy od Kuty, ponieważ miały tam być dwa potężnych rozmiarów panele. Niestety z powodu kryzysu ściany zostały zamknięte kilka miesięcy przed naszym przyjazdem. Jednak udało się nam odnaleźć klub wspinaczkowy w Denpasar. 
Komentarze (0)Czytaj
 
Bali (odcinek 1)

CzytajSeria opowieści o dwóch takich, co udali się w roczną podróż na Bali. Spośród licznych atrakcji, które ma do zaoferowania turystom wyspa, mają w planach między innymi  wspinanie się. Odcinek pierwszy: zmotoryzowany klimat i balijski savoir vivre z latawcem w tle.

Komentarze (1)Czytaj
 
Guma gumie...

CzytajWielu spośród wspinaczy dałoby się pokroić za swoje buty, czy też raczej za legendę obrastającą ich ulubioną firmę. Dyskusja jednak ma charakter teoretyczny, oparty na odczuciach użytkownika. Ostatnio jednak w sieci pojawił się test, którego sposób przeprowadzenia ma znamiona obiektywności.

Komentarze (19)Czytaj
Mt Everest expedition 99

Czytaj„Zgrabiałe z zimna ręce oraz złośliwość rzeczy martwych sprawiły, że uruchomienie czołówki stało się problemem. W końcu mając do wyboru nieubezpieczony trawers w kruchym terenie lub biwak, wybrałem to drugie”. Przedstawiamy relację znanego polskiego himalaisty Ryszarda Pawłowskiego z wyprawy na Mt Everest.

Komentarze (1)Czytaj
Wilk syty i owca cała...
Czytaj
Cliffbase na wyspie Hvar w Chorwacji to kilkaset metrów klifu o wysokości 40 m. Właściciel terenu Miroslav Stec, wykonał kawał dobrej roboty - 102 obite drogi (3000 ringów i spitów) o trudności od 5a do 8c. Drogi są jedno i wielowyciągowe, lekko przewieszone, o wspaniałej rzeźbie.
Komentarze (6)Czytaj
Todra - Maroko łatwiej

CzytajO tym, że w Todrze da się wspinać w miłych warunkach całą jesień, zimę iwiosnę, a skała na szczęście w niczym nie przypomina naszej „polerki doskonałej” nikt nie dyskutuje.Natomiast, jeżeli chodzi o istnienie wyłącznie trudnych dróg, to zdecydowanie nieprawda!

Komentarze (3)Czytaj
Top! Top!